Hakkımızda

Gani Medikal Limited Şirketi medikal tibbi medikal sarf malzemeleri ( Sargı Bezleri, Cerrahi Maske gibi...) toptan ve perakende satış alanında hizmet vermektedir.

Sargı Bezleri

Çeşitli boyutlarda, elastik, krep gibi çeşitlerde sargı bezlerimiz mevcuttur. Toptan veya perakende satış hizmeti vermekteyiz. Hastaneler için özel fiyat avantajlarımız vardır.

Maskeler

Tıp ve İş Güvenliği alanlarında, hastaneler, kimyevi fabrikalar, zararlı gazlar üreten fabrikalar gibi yerlerde de kullanılan 3 katlı ve 2 katlı maskelerin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Toplu alımlarda avantajlı fiyatlarımız mevcuttur.

Enjektörler

Tıbbi Enjektörlerin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Hastaneler için toplu alımda avantajlı fiyatlarımız mevcuttur. Diğer ürünlerimiz ve toplu alım için iletişime geçebilirsiniz.

Neler Yaparız?

Tıbbi Medikal Sarf Malzemeler için Toptan ve Perakende Satış Hizmeti Vermekteyiz. Sargı bezleri, spançlar, enjektörler, maskeler, ateş ölçer, tansiyon aleti gibi çeşitli ürünlerimiz vardır. Ürünlerimiz sayfasından inceleyebilirsiniz. Toptan satışlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz Hakkında

Ekibimiz gibi şirketimizde yeni genç ve dinamiktir. Yeni ve her gün büyüyen şirketimiz dinamizmini gençliğinden almaktadır.

Çalışma Prensibimiz

Genç ve dinamik kadromuzla yarınlara daha sağlıklı bir gelecek için özveriyle hizmet vermekteyiz. Ürün kalitemizi koruyarak, ürün yelpazemizi her gün geliştirmek için aralıksız çalışmaktayız.

Bizimle Çalışmak İçin:

İletişim sayfamızdaki herhangi bir iletişim kanalıyla bize ulaşarak bizimle çalışmak istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Sık Sorulan Sorular

Ürün Fiyatları

Ürün Fiyatları İçin İletişime Geçebilirsiniz.

Kargo ve Nakliyat

Satış sözleşmemize göre çeşitli kargo ve nakliyat yollarını kullanmaktayız. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Kataloğu

Ürün Kataloğu talep edebilirsiniz.

Toplu Alım

Toplu Alımlarda Özel Fiyatlarımızdan Yararlanabilirsiniz.

Stok Durumu

Çoğu Sarf Ürünümüzde Herhangi bir stok problemi çıkmaz. Dijital ürünlerimiz için 1 ay önceden sipariş vermeniz gereklidir.